Corporate Club

Corporate Club Nedir ?

Turkish Airlines Corporate Club programı kapsamında özel indirim, ekstra bagaj ve ücretsiz bilet değişikliği avantajlarına sahip olabilirsiniz. 

Yıllık uçuş hedeflerinize ulaşarak Business Class kontuarından ve özel yolcu salonlarımızdan faydalanabilirsiniz. İş seyahatlerini Turkish Airlines Corporate Club avantajlarıyla buluşturan binlerce üyemiz gibi siz de hiçbir taahhütte bulunmadan ve ücret ödemeden fırsatlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Cip Lounge Avantajı

Türkiye çıkışlı yurtdışı uçuşlarınızda Business Class kontuarından check-in yapabilir ve özel yolcu salonunda bir misafirinizi ağırlayabilirsiniz.

Turkish Airlines Corporate Club üyesi olarak yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarınızda özel indirimlerle bilet alabilirsiniz.

Ekstra bagaj

Yurtdışı uçuşlarınızda ekstra bagaj avantajından yararlanmak için Turkish Airlines Corporate Club üyesi olmanız yeterli. 

Turkish Airlines Corporate Club üyelerine özel olarak hazırlanan seyahat sigortası seçenekleriyle beklenmedik durumlara karşı önlem alabilirsiniz.

Mil Kazanma

Turkish Airlines Corporate Club üyesiyseniz uçuşlardan Mil kazanmaya devam edersiniz. Kazandığınız Milleri, Miles&Smiles hesabınızda görebilirsiniz. 

Yapı Kredi’den Turkish Airlines Corporate Club kredi kartınızı alarak %10’a varan özel indirimler ve ücretsiz 3 taksit seçeneği gibi avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Araç kiralama
Otel  Avantajları

Seyahatleriniz sırasında Turkish Airlines Corporate Club avantajlarıyla araç kiralayabilir, özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

Birbirinden lüks ve konforlu otellerde Turkish Airlines Corporate Club üyesi olarak avantajlı bir şekilde konaklayabilirsiniz.